Passer au contenu principal

Opel GT
1900 Restored in Germany to EU specifications, Ori

BRUMMEN, NL
€ 31 750,-5
Gallery Aaldering
Kilométrage
74 016 km
Transmission
Boîte manuelle
Année
01/1972
Carburant
Essence
Puissance
-
Vendeur
Professionnel

Données de base

Carrosserie
Coupé
État
Ancêtre
Portes
2
N° d'annonce
PM-68-72

Historique du véhicule

Kilométrage
Année
01/1972

Caractéristiques Techniques

Transmission
Boîte manuelle
Vitesses
4

Consommation énergétique

Carburant
Essence
Émissions de CO2
0 g/km (mixte)

Couleur et Garnissage Intérieur

Couleur extérieure
Orange
Couleur originale
Oranje
La couleur de l'intérieur
Noir
Intérieur
Autres

Description

De geschiedenis van de Opel GT gaat terug naar 1965, als Opel op de Autosalons van Parijs en Frankfurt een stylingconcept laat zien. De bezoekers zijn dermate enthousiast dat Opel verder gaat met het project en in 1968 de GT op de markt brengt. Met techniek die wordt geleend van de Kadett B en het uiterlijk wordt vaak in één adem genoemd met dat van de Corvette C3 die eind 1967 wordt gepresenteerd. Zodoende heeft de sportief gelijnde en betrouwbare coupé alles in huis om een succes te worden.

Waar de vormgeving behoorlijk Amerikaans aan doet, zo Europees is het formaat en de techniek: met een lengte van 4,11 meter en een 1.1 liter viercilinder met 60 pk krijgt de koper niet direct de drang om het op een dragstrip op te nemen tegen zijn volwassen voorbeeld. Gelukkig biedt Opel ook een krachtigere 1,9 liter grote variant aan die met 90 pk aanzienlijk minder moeite heeft met de 940 kilo wegende sportwagen. Logisch dus dat de 1.897 cc metende vierpitter de meest gekozen motor voor de blitse Blitz is.

Deze okergele GT stamt uit 1972 en is compleet gerestaureerd. Foto's van de restauratie onderstrepen de 'volledig kaal methode' om de GT vervolgens weer tot in de puntjes op te bouwen naar de huidige staat. De staat van de stalen carrosserie en het lakwerk zijn daardoor uitstekend, met keurig sluitende panelen. De naden van het kofferdeksel ontbreken zelfs geheel: Opel vond een makkelijk toegankelijke bagageruimte niet echt nodig.
Spullen die mee moeten zullen dus via de normale portieren naar binnen worden gebracht en eenmaal daar valt het zeer nette interieur op. Keurige stoelen, in nieuwstaat verkerend tapijt en ook een dashboard dat zeer net is. Het stuur is origineel en vertoont wat gebruikssporen. Mankementen of beschadigingen zijn de Opel vreemd, de prettige en tevens compacte leefruimte in de GT doen sfeervol aan.

Rijden doet de GT als de beste, ook de techniek is bij de restauratie grondig aangepakt. De 1900 viercilinder is goed bij de les, waardoor de lichte coupé zich heerlijk laat rijden. Door datzelfde lichte gewicht stuurt de GT ook uitstekend.
Uiteraard is de bodem in een net zo frisse staat als de bovenzijde.

De Opel GT is geen alledaagse verschijning, terwijl het als gebruikersauto dan weer een uitermate geschikte keus is. Kortom: wilt u genieten van een auto die zich onderscheid maar ondertussen niet voor verrassingen zorgt: de GT is dé auto voor u!

Meer informatie

Bekleding: Skai
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Leasing

shared.leasing.targetGroupBoth

detailpage.leasing.title Gallery Aaldering

detailpage.leasing.oneTimeCosts

detailpage.leasing.configurator.downPayment
€ 0,-
shared.listItem.leasing.transferCost
€ 990,-
shared.listItem.leasing.registrationCost
€ 0,-
detailpage.leasing.total
€ 990,-

detailpage.leasing.generalData

detailpage.leasing.totalLeaseAmount
€ 12.144,-
detailpage.leasing.contractType
Kilometerleasing
detailpage.leasing.mileage p.a.
10.000 km
detailpage.leasing.leasingFactor
0,84

detailpage.leasing.monthlyCosts

detailpage.leasing.duration
48 Monate
detailpage.leasing.monthlyInstallment
€ 253,-

detailpage.leasing.additionalInformation

detailpage.leasing.moreKmCosts
€ 0,0000
detailpage.leasing.reducedKmPayment
€ 0,0000

detailpage.leasing.tip.headline

detailpage.leasing.tip.text

detailpage.leasing.loanBrokerage Volkswagen Leasing GmbH, Gifhorner Straße 57, 38112 Braunschweig

Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.



Vendeur

Professionnel
Gallery Aaldering
Vendeur sur AutoScout24 depuis 2016
the gallery Brummen

Fermé

Ouvre 9:00

InterlocuteurAfdeling verkoop

  1. TVA déductible
  2. Prix du concessionnaire
  3. Liste basée sur les informations fournies par le constructeur.
  4. Prix public final incluant tous les frais et taxes.
  5. Spécification du constructeur pour les véhicules neufs. L'autonomie électrique des véhicules d'occasion peut varier de manière significative en fonction du kilométrage, du comportement de conduite, de l'âge de la batterie et du mode de chargement.
{"zip":"NL6971 AP","leasing":"false","seg":"sport,oldtimer","stmak":"Opel","did":"10902","stmil":"74016","gear":"M","stmod":"GT","cost":"31750","stmon":"1","styea":"1972","ken":"PM-68-72","make":"54","ad":"dealer","vat":"0","art":"3","carby":"0","buyonline":"false","fr":"2","model":"16604","mia":"false","miles":"4","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/587f7ea7-656a-4978-b64d-7c5b06524e7b_bc3c7deb-bb00-47d7-a0f2-976cfd2800ee.jpg/720x540.webp","price":"6","rnd":"72","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","type":"O","atsd":"","zip2":"6971 AP","articleType":"C","cockpit":"F"}