Ga naar hoofdinhoud
Vanwege onderhoud is AutoScout24 momenteel slechts beperkt beschikbaar. Dit betreft een aantal functies, zoals contact opnemen met verkopers, inloggen of beheren van uw voertuigen voor de verkoop.

CUPRA Ateca
2.0 TSI 4DRIVE Limited Edition 300pk+ l Akrapovic

TILBURG, NL
€ 42.949,-5
Zwaard Auto's
Kilometerstand
70.881 km
Transmissie
Automatisch
Bouwjaar
07/2020
Brandstof
Benzine
Vermogen
221 kW (300 PK)
Verkoper
Autobedrijf

Basisgegevens

Carrosserietype
SUV/4x4/Pick-up
Categorie
Tweedehands
Aandrijving
4x4
Aantal stoelen
5
Deuren
5

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
07/2020
Keuring
Nieuw
Onderhoudhistoriek
Ja

Technische Gegevens

Vermogen
221 kW (300 PK)
Transmissie
Automatisch
Cilinderinhoud
1.984 cm³
Versnellingen
7
Cilinders
4
Gewicht
1.515 kg

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Uitrusting

Comfort en gemak
  • 360° camera
  • Airconditioning
  • Armsteun
  • Automatische klimaatregeling
  • Cruise Control
  • Elektrisch verstelbare buitenspiegels
  • Elektrische achterklep
  • Elektrische ruiten
  • Getinte ramen
  • Hill-Hold Control
  • Keyless Entry
  • Lederen stuurwiel
  • Lendensteun
  • Lichtsensor
  • Multifunctioneel stuur
  • Navigatiesysteem
  • Panoramisch dak
  • Parkeerhulp
  • Parkeerhulp achter
  • Parkeerhulp automatisch
  • Parkeerhulp voor
  • Regensensor
  • Start/Stop systeem
  • Voorruitverwarming
  • Zetelverwarming
Entertainment en Media
  • Bluetooth
  • Digitale radio-ontvangst
  • Geheel digitaal combi-instrument
  • Handsfree
  • Inductieladen voor smartphones
  • Radio
Veiligheid
  • ABS
  • Adaptieve Cruise Control
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarm
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Dagrijlichten
  • Dodehoekdetectie
  • Electronic Stability Program
  • Grootlichtassistent
  • Hoofd airbag
  • LED dagrijverlichting
  • LED verlichting
  • Lane Departure Warning Systeem
  • Startonderbreker
  • Verkeersbordherkenning
  • Vermoeidheidsdetectie
  • Zij-airbags
Extra
  • Bagagerek
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Lichtmetalen velgen (20")
  • Schakelpaddles
  • Spoiler
  • Sportophanging
  • Sportzetels
  • Spraakbediening

Kleur en Bekleding

Koetswerkkleur
Grijs
Oorspronkelijke kleur
Grijs metallic
Soort lak
Metallic
Kleur interieur
Zwart
Interieur
Alcantara

Beschrijving

Cupra komt met een extra dik aangeklede Ateca om de hoek zetten. De Limited Edition komt, zoals de naam al een beetje verklapt, in een gelimiteerde oplage, de vier Nederlandse dealers kunnen op totaal vijf exemplaren rekenen.

De Cupra Limited Edition moet het van zijn uitrusting hebben, want op motorisch vlak passen de Spanjaarden niks aan. Dat wil zeggen: de 2,0-liter TSI turbo-benzinemotor met 300 pk en 400 Nm koppel wordt onaangepast in de neus gelegd. Standaard is de Ateca in zijn gelimiteerde jasje wel voorzien van enkele aanpassingen, zoals het Akropovic uitlaatsysteem en de 370 mm grote geventileerde Brembo-remschijven. Daarnaast vullen nieuwe 20 inch grote koperkleurige lichtmetalen wielen de wielkasten van de sportieve cross-over.

Op de eerste zitrij nemen we plaats op Petrol-blauwe Alcantara-kleurige kuipstoelen. Diezelfde kleurtint vinden we verder terug in de achterstoelen en op de deurpanelen. Verder biedt de Limited Edition standaard volledige ledkoplampen, een elektrisch bedienbare achterklep en een 8 inch groot touchscreen voor de multimedia met onder andere Apple CarPlay.

Cupra bouwt wereldwijd uiteindelijk 1.999 exemplaren van de speciale editie.

Een fantastische vormgeving en ultieme prestaties: u geniet van de weergaloze rijbeleving die deze CUPRA Ateca u biedt. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze CUPRA over uitstekende prestaties. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, aluminium dakrailing, dakspoiler en elektrisch inklapbare buitenspiegels.

Het digitale dashboard in deze auto maakt personalisatie van uw cockpitinterface mogelijk. Met de 360 graden camera op deze auto wordt het rijden een heel stuk veiliger, dankzij het optimale zicht dat het biedt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. In deze auto klinkt uw favoriete muziek nog beter dankzij het high performance audiosysteem. Zoals van een eigentijdse auto verwacht mag worden, is deze CUPRA Ateca voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Ook is de CUPRA uitgerust met: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst en regensensor.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze CUPRA Ateca samen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze CUPRA bovendien dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Deze sportwagen overtuigt u graag zelf. Maak een proefrit! Even bellen en het is geregeld!

Bedrijfsinformatie

Zwaard Auto's
Kapitein Grantstraat 25
5015 BA Tilburg
0653739242
www.zwaardautos.nl
Bezichtiging op afspraak

Wij kunnen 24/7 tenaamstellen.

Alle inruil mogelijk!

Meer informatie

Wielbasis: 263 cm
Acceleratie (0-100): 5,2 s
Topsnelheid: 247 km/u
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 243 - € 268 per kwartaal

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie premium
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bagage-scheidingsnet
  • Bagagedek
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Carbonafwerking interieur
  • DAB-ontvanger
  • DVD speler
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
  • Hoofdsteunen actief
  • Keyless start
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Multimedia-voorbereiding
  • Navigatie-systeem full map + hard disk
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Dakspoiler
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • LED achterlichten
  • Premium kleur
  • Variabele stuuroverbrenging

Veiligheid
  • Accident Avoidance System
  • Achteruitrij assistent
  • Adaptief Demping Systeem (ADS)
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) knie
  • Bots waarschuwing systeem
  • Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
  • Extra getint glas
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Stuurhulp
  • Vervolgbotsing preventie

Overig
  • File-assistent
  • Technology Pack (Achteruitrij assistent, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate

Exclusieve leasing aanbieding van Zwaard Auto's

Eenmalige kosten

Aanbetaling
€ 0,-
shared.listItem.leasing.transferCost
Keine Angabe
shared.listItem.leasing.registrationCost
Keine Angabe
detailpage.leasing.total
€ 0,-

Algemene gegevens

Contract type
Kilometerleasing
Kilometerstand p.a.
10.000 km

Maandelijkse kosten

Duratie
36 Monate
Maandelijkse afbetaling
€ 415,-

Aanvullende informatie

Laatste termijn
€ 31.868,78

TIP

Dit factuur is een voorbeeld - u kunt uw voorkeurstarief met de dealer bespreken en een individueel leaseaanbod afsluiten.

detailpage.leasing.loanBrokerage Volkswagen Leasing GmbH / Gifhorner Str. 57 / 38112 Braunschweig

Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.



Verkoper

Autobedrijf
Zwaard Auto's
Verkoper op AutoScout24 sinds 2021

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  4. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  5. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"301","leasing":"false","seg":"offroad,suv","stmak":"CUPRA","did":"36904444","stmil":"70881","gear":"A","stmod":"Ateca","cost":"42949","stmon":"7","styea":"2020","make":"51802","ad":"dealer","vat":"0","art":"4","carby":"0","fr":"9","stccm":"1984","buyonline":"false","stkw":"221","zip":"NL5015 BA","model":"75205","equi":"138,115,5,10,142,153,42,157,189,46,238,121,133,116,1,117,38,137,224,156,141,124,225,13,129,134,128,2,32,34,27,54,187,113,140,223,135,3,162,18,150,50,127,143,26,158,114,139,23,151,146,30,126,131,15,122,11,120,49,40","mia":"false","miles":"4","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/00187edc-2161-4e27-b3f3-f536fcba302b_d3592fa7-a678-46f9-ae92-78a114b7616d.jpg/720x540.webp","price":"7","rnd":"4","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","hp":"9","type":"U","atsd":"","zip2":"5015 BA","articleType":"C","cockpit":"F"}