Ga naar hoofdinhoud
Vanwege onderhoud is AutoScout24 momenteel slechts beperkt beschikbaar. Dit betreft een aantal functies, zoals contact opnemen met verkopers, inloggen of beheren van uw voertuigen voor de verkoop.

Yamaha Tracer 700
35 kW

Amsterdam, NL
€ 7.999,-

Prijs onderhandelbaar

Kilometerstand
41.000 km
Transmissie
Manueel
Bouwjaar
01/2020
Brandstof
Benzine
Vermogen
35 kW (48 PK)
Verkoper
Particulier

Basisgegevens

Carrosserietype
Sport touring
Categorie
Tweedehands

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
01/2020

Technische Gegevens

Vermogen
35 kW (48 PK)
Transmissie
Manueel
Cilinderinhoud
689 cm³
Versnellingen
6
Cilinders
2

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Uitrusting

Comfort en gemak
  • Crash bars
  • Topcase
  • Windscherm
Entertainment en Media
  • USB
Veiligheid
  • ABS
  • LED dagrijverlichting
  • LED verlichting

Kleur en Bekleding

Koetswerkkleur
Rood
Soort lak
Andere

Beschrijving

Yamaha Tracer 700 2020 | 35 kW ABS

Na langer dan een jaar eigenaar te zijn van deze motor doe ik hem jammer genoeg weg.

Onderhoudshistorie:
1) Ik heb de motor gekocht van een motorzaak met +/- 10.500 kilometer op de teller. Bij aanschaf heeft de standaard motordealer onderhoud plaatsgevonden.

2) Vervolgens heb ik op +/- 20.000 kilometer de motor voor een beurt naar de garage gebracht waarbij de bougies, luchtfilter, motorolie/oliefilter, koelvloeistof en het remvloeistof is vervangen.

3) Met +/- 30.000 kilometer op de teller heb ik de motor nogmaals voor een beurt naar de garage gebracht waarbij de motorolie/oliefilter en de voor- en achterband is vervangen (Michellin Road 6). Er is uiteraard gecontroleerd op alle belangrijke punten op de motor en heb ik mij laten vertellen dat de motor in top staat is.

4) Op 40.000 kilometer is de ketting en tandwiel vervangen en de achter remblok.

5) Op 41.000 kilometer is de olie + oliefilter, luchtfilter en bougies vervangen.

Daarnaast heb ik wekelijks het kettingonderhoud gedaan (ketting schoonmaken en opnieuw inspuiten). Ik ben een motorliefhebber, dus ik heb geprobeerd om de motor in ieder geval om de week schoon te maken.

Opties:
* 12 volt aansluiting;
* Telefoonhouder;
* GIVI topkofferrek met topkofferplaat (Monokey M7);
* GIVI topkoffer (V58NN Maxia 5 Monokey) 58 liter (met 2 sleutels) (t.w.v. € 335,03);
* Valdoppen (zowel links als rechts);
* Radiator bescherming;
* Twee normale motorsleutels en één moedersleutel (rood);
* Motorhoes.

Extra informatie:
1) De motor is altijd getankt met E98 Benzine, omdat dit stukken beter is voor de motor.

2) Het is één keer voorgekomen dat de motor bij stilstaan op zijn zij is gevallen. Echter, de motor heeft zo goed als geen schade. De valdop aan de linkerzijde heeft lichte schade en het stuurscherm aan de linkerzijde heeft een kras dat niet opvalt, maar wel met je handen te voelen is.

3) Ik trek geen wheelies en doe geen burn-outs of dergelijk.

4) De motor is elektronisch op 35 kW begrensd. Met andere woorden is het nog steeds mogelijk om het volle toerenbereik te behalen.

Indien je interesse hebt, voel je vrij om een bericht achter te laten. Ik zal dan zo snel mogelijk proberen te reageren. Het is mogelijk om een testrit te maken!

Tot slot merk ik even op dat ik de motor nog steeds gebruik, dus daarom kan de kilometerstand uiteindelijk iets hoger zijn.

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate

Exclusieve leasing aanbieding van null

Eenmalige kosten

Aanbetaling
€ 0,-
shared.listItem.leasing.transferCost
€ 1.190,-
shared.listItem.leasing.registrationCost
€ 0,-
detailpage.leasing.total
€ 1.190,-

Algemene gegevens

Totaal leasebedrag
€ 10.140,-
Contract type
Kilometerleasing
Kilometerstand p.a.
5.000 km
Leasing Factor
0,65

Maandelijkse kosten

Duratie
60 Monate
Maandelijkse afbetaling
€ 169,-

Aanvullende informatie

Meer km kosten
€ 0,0000
Verminderde km vergoeding
€ 0,0000

TIP

Dit factuur is een voorbeeld - u kunt uw voorkeurstarief met de dealer bespreken en een individueel leaseaanbod afsluiten.

detailpage.leasing.loanBrokerage Stellantis Bank SA Niederlassung Deutschland, Siemensstraße 10, 63263 Neu-Isenburg

Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.



Verkoper

Particulier
Contactpersoon

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  4. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  5. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"48","leasing":"false","stmak":"Yamaha","did":"42673275","stmil":"41000","gear":"M","stmod":"Tracer 700","cost":"7999","stmon":"1","styea":"2020","ken":"46-MR-JL","make":"50107","ad":"private","vat":"0","art":"102","carby":"0","fr":"9","stccm":"689","buyonline":"false","stkw":"35","zip":"NL1067GT","model":"74458","equi":"1,141,105,161,103,140,107","mia":"false","miles":"4","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/2f2feeda-788a-4232-886a-c1e87aeda270_b658f3d0-51fd-4ee1-9a15-68acf11dded3.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"95","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"1067GT","articleType":"B","cockpit":"F"}