Ga naar hoofdinhoud

Melding: Nissan Juke-R 2.0 – Nee, 2.0 staat niet voor de cilinderinhoud

Op het voorbije Festival of Speed in Goodwood heeft Nissan de show gestolen met een heel bijzondere versie van zijn kleine crossover. De naam mag dan wel Juke-R 2.0 zijn, maar dat verwijst niet naar de motor. Want hier vinden we een GT-R krachtbron, 3.8 liter groot en 600 pk sterk.

Nee, de 2.0 maakt duidelijk dat dit de tweede poging is om een super-Juke te maken. De vorige Juke-R had ‘maar’ 550 pk. De nieuwe krijgt niet alleen meer vermogen, maar ook een nog grotere luchthapper vooraan en een carrosseriekit die een enorme achtervleugel omvat.

De Nissan Juke-R 2.0 gaat weldegelijk in productie, maar alleen op specifieke bestelling want hij wordt volledig met de hand gebouwd. Nissan geeft geen indicatie van de prijs. Maar weet dat de eerste Juke-R volgens hetzelfde recept werd geleverd, en dat hij 450.000 euro kostte. Dat geeft u toch al een idee. (as/sp-x)

Klaar voor de volgende stap?

Artikel delen

Alle artikels

BEBE20250424 Lexus ES Header

Nieuwe Lexus ES is hybride... én EV! (2025)

Autonieuws
BEBE20250424 Ford Mustang Header

Ford Mustang Mach-E: lichte update, héél licht… (2025)

Autonieuws
BEBE20250424 Research Header

De Kia EV3 is verkozen tot World Car Of The Year 2025

Autonieuws
Ontdek meer