Ga naar hoofdinhoud

Presentatie: Pioneer AVIC-F9110BT – Pioneer Navgate speciaal voor VW, Seat en Skoda

Pioneer heeft een speciale Navgate ontwikkeld die perfect past in 18 modellen van Volkswagen, Seat en Skoda. Het uitgebreide Navgate-toetsel beschikt over navigatie, radio, een DVD-speler en tal van andere multimediafuncties.

En dat alles prachtig passend bij het interieur van uw Volkswagen, Seat of Skoda. De Navgate-modellen van Pioneer passen al in tal van Volkswagen, Seat en Skoda-modellen, maar zo mooi als Pioneer het nu heeft opgelost hebben we nog niet eerder gezien. Door rekening te houden met het ontwerp van het dashboard en de gebruikte materialen sluit de AVIC-F9110BT perfect aan op het dashboard. Pioneer levert het model voor de Volkswagens Caddy, EOS, Golf 5, Golf 6, Golf Plus, Jetta, Passat (CC), Scirocco, Tiguan en Touran. Bij Seat past het systeem naadloos in de Altea (XL), Leon en Toledo. Tot slot kunnen de Skoda Fabia, Roomster en Superb ook worden voorzien van de AVIC-F9110BT.

Prijsvoordeel Het grootste voordeel van het systeem is dat deze helemaal is aangepast aan de auto. Zo kan ook de originele stuurwielafstandbediening gebruikt blijven en verschijnt de informatie over de audio en de navigatie op het schermpje tussen de tellers. Misschien nog wel het belangrijkste voordeel is de prijs. Volkswagen rekent voor een vergelijkbaar systeem (RNS-510) een meerprijs van bijna drieduizend euro. Pioneer rekent € 1.399,- voor de AVIC-F9110BT. De functies van het systeem komen overeen met die van de Navgate-modellen zoals die voor vele andere auto´s leverbaar zijn.

Klaar voor de volgende stap?

Artikel delen

Alle artikels

BEBE20250417 Sales Header

Dacia Sandero en BMW X1 strijden om eerste plaats op Belgische markt (2025)

Autonieuws
BEBE20250417 A6 Header

Audi A6: na Avant komt Berline (2025)

Autonieuws
BEBE20250417 Research 1

Studie: elektrische auto’s zijn betrouwbaarder dan benzine- of dieselwagens (2025)

Autonieuws
Ontdek meer